Hakkımızda

BAL-AY-KA Mühendislik 2003 yılında Balıkesir’de kurulmuş olup mekanik tesisat ve endüstriyel-konut doğalgaz tesisatı faaliyetlerine 15 yıllık tecrübesiyle hizmet vermeye devam etmektedir. BAL-AY-KA Mühendislik olarak Balıkesir’de çıkmış olduğumuz bu yolda açmış olduğumuz Bursa şubemizle de hizmet vermeye devam ediyoruz.

Endüstriyel tesisler için buhar sistemler, doğalgaz dönüşüm sistemler, ısıtma-soğutma iklimlendirme sistemler, paslanmaz çelik boru tesisatları, yangın söndürme tesisatları gibi mekanik tesisatın pek çok kolunda mühendislik çalışmaları ve uygulama konusunda uzman kadrosu ile hizmet vermekteyiz. Firmamız aynı zamanda EPDK yetkilisidir.

Ayrıca doğalgaz yüksek basınç hatları, basınçlı altyapı su tesisatları, HDPE doğalgaz ve su hatları gibi altyapı projelerinde de geniş ekip ve donanım gücümüzle çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz. Balıkesir’de kurmuş olduğumuz atölyemizde havalandırma kanalı imalatımız da bulunmaktadır. Firmamız Marmara ve Ege bölgesi başta olmak üzere tüm Türkiye’de başarılı projelere imza atmıştır. Genç ve aktif kadro yapısı ile kaliteden ödün vermeden, hızlı, ekonomik ve yaratıcı çözümler üretmek hedefimizdir.